Dbając ciągły rozwój oraz  poszerzanie asortymentu w poszczególnych kanałach, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu do oferty oraz uruchomieniu sprzedaży płytek ceramicznych oraz klinkierowych w AB Bechcicki. Przeprowadzone analizy rynku oraz rozmowy z wiodącymi dostawcami wskazały, że będzie to naturalny krok do uzupełnienia oferty w kanale inwestycyjnym

Nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi dostawcami w Polsce m.in. Ceramika Paradyż, Cerrad/Nowa Gala, Ceramika Tubądzin, Lasselsberger/Rako). Nasz asortyment obejmie płytki ścienne oraz podłogowe, płyty tarasowe w systemie wentylowanym, płytki ceramiczne do fasad wentylowanych oraz płytki klinkierowe.

Stawiamy na wysoką jakość wyrobów, szeroki wachlarz materiałów, wzorów i kolekcji. Z nami Państwa inwestycja przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Proponujemy fachowe doradztwo w doborze materiału oraz estetyki. Jesteśmy na bieżąco z trendami, nowinkami technicznymi oraz nowoczesnymi materiałami. 

Współpraca z nami zaoszczędzi Państwu czasu. Już nie potrzebujecie kolejnego dostawcy, nowej firmy, z którą współpraca jest niepewna. Z nami współpracują Państwo od lat, wiele inwestycji razem zrealizowaliśmy. Od teraz możemy Państwa wspomóc w kolejnym etapie realizacji projektów. Cenimy Państwa zaufanie i dołożymy wszelkich starań aby również na tym etapie sprostać Państwa oczekiwaniom.