Nowości od marki DEKORAL SILVER

Marka Dekoral Silver rozszerza portfolio produktowe o dwa wyroby: GRUNT SZCZEPNY oraz LAKIER LAMPERYJNY, które dotychczas dostępne były pod marką Malfarb.
Oba wyroby, o pojemnościach 5L, dostępne są w marce Dekoral Silver od 19 września 2018.

GRUNT SZCZEPNY Dekoral Silver charakteryzuje się świetną przyczepnością – znacznie zwiększa przyczepność farb do podłoża. Stanowi znakomitą warstwę izolacyjną, wzmacnia podłoże oraz wyrównuje jego chłonność. Warstwa Gruntu Szczepnego tworzy doskonałą izolację, która potrafi zapewnić ochronę nawet w wilgotnych pomieszczeniach, jak kuchnia czy łazienka. Dodatkowo zawartość piasku kwarcowego sprawia, że możliwe jest uzyskanie przyczepnego podłoża na powierzchniach, które są „szkliste” (np. pomalowane farbami olejno-ftalowymi). Produkt może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

LAKIER LAMPERYJNY Dekoral Silver pomaga stworzyć dodatkowe zabezpieczenie dla powierzchni ścian, co prowadzi do uzyskania bardzo wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz znacznie ułatwia utrzymanie czystości w miejscach szczególnie narażonych na wszelakie zabrudzenia.
Lakier wyróżnia się bardzo łatwą aplikacją, jest również produktem ekologicznym, co oznacza, że charakteryzuje się niską emisją lotnych związków chemicznych.

Produkty zastosowane razem, stworzą doskonały SYSTEM LAMPERYJNY. W przypadku malowania starych lamperii Grunt Szczepny umożliwi wygodną aplikację farby nawierzchniowej, bez problemowego usuwania starej powłoki emalii, natomiast Lakier Lamperyjny doskonale zabezpieczy całą pomalowaną powierzchnię.

W najbliższych miesiącach marka Dekoral Silver planuje także wprowadzenie do oferty Lakieru Lamperyjnego o pojemności 1 L.