Oddział – Kalisz

Kalisz, ul. Wrocławska 206

Informacje o oddziale

ul. Wrocławska 206
62-800 Kalisz

kalisz@bechcicki.pl

tel. 62/ 768 73 39
tel. 62/ 768 73 36
fax wew.14

Dyrektor Oddziału
kom. 694 412 623

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 8:00 – 16:00
sob. nieczynne

Oddział na mapie

Codzienne dbamy o to, aby każdy inwestor mógł znaleźć u nas to, co najbardziej potrzebuje na daną chwilę. Oferujemy sprawdzone materiały do budowy, które zastosowanie znajdują w wymagającym konstruowaniu dachów, rynien czy stropów. Wybór naszego asortymentu to gwarant jakości, bo sprzedawane przez nas markowe produkty cenione są przez najlepszych fachowców z branży.

Składy AB Bechcicki – Twoja hurtownia budowlana

Inwestorzy korzystający z naszych sklepów zawsze mogą liczyć na najnowocześniejsze i sprawdzone materiały do budowy w wielu cenach. Jesteśmy świadomi, że różni klienci mają różne wymagania, dlatego w asortymencie naszych hurtowni budowlanych nie brakuje wielu wariantów.

Całość dopełnia profesjonalna obsługa, która zawsze jest gotowa doradzić, który z produktów będzie najlepszy do konkretnego zastosowania. Nasze sklepy znajdują się na terenie całej Polski – jeśli jednak jesteś z województwa wielkopolskiego i chcesz jak najszybciej nas odwiedzić, to hurtownia budowlana w Kaliszu stoi przed Tobą otworem. Zapraszamy do kontaktu oraz zakupów!