Oddział – Opole

Opole, ul. Cygana 1

Informacje o oddziale

ul. Cygana 1
45-131 Opole

opole@bechcicki.pl

tel. 77/ 453 08 15
tel. 77/ 453 08 16

Kierownik oddziału
kom. 664 723 928

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 8:00 – 16:00
sob. nieczynne

Oddział na mapie

Staramy się docierać do klientów, którzy realizują inwestycje w różnych miejscach w Polsce. Z tego powodu, jeden z oddziałów naszej hurtowni powstał w Opolu, gdzie inwestorzy z tej miejscowości i najbliższych okolic mogą znaleźć bogaty asortyment nowoczesnych materiałów budowlanych. Oferujemy m.in. farby i lakiery, chemię, systemy mocowań, okna dachowe i izolacje termiczne — wszystko od cenionych na rynku producentów, z którymi ściśle współpracujemy. Dzięki temu jesteśmy w stanie Państwa zapewnić o jakości i niezawodności oferowanych przez nas produktów.

Farby i lakiery są dostępne w wielu wariantach pod względem koloru, odcieni i wykończeń, dzięki którym z łatwością można wyróżnić obiekt na tle okolicznych budynków lub dopasować go do nich. Z kolei okna dachowe, systemy mocowań i izolacje termiczne wyróżniają się optymalnymi parametrami technicznymi. Zanim znajdą się w asortymencie oddziałów AB Bechcicki przechodzą przez proces atestowania, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

Sprawdzona hurtownia AB Bechcicki

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszej oferty? Skład AB Bechcicki odgrywa istotną rolę w dynamicznie rozwijającym się sektorze budowlanym w województwie opolskim. W tym regionie jesteśmy zawsze dostępni, co jest istotne dla inwestorów ceniących sobie szybkie i wygodne zakupy. Jakością i poziomem cen konkurujemy na rynku, co oznacza, że klienci mogą niedużym kosztem nabyć u nas materiały budowlane, które są trwałe i spełniają najwyższe standardy. W razie potrzeby chętnie udzielamy szczegółowych informacji na temat specyfikacji technicznej oferowanych produktów i ich dostępności.

Nasz skład zlokalizowany w województwie opolskim wyróżnia się nie tylko kompleksową ofertą wyrobów i komponentów budowlanych. Odział AB Bechcicki tworzy przede wszystkim zgrany i profesjonalny zespół, który jest gotów pomóc w znalezieniu i wyborze odpowiednich materiałów — zgodnych z Państwa oczekiwaniami i dostępnym budżetem. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do skorzystania z oferty naszego składu zlokalizowanym na ul. Cygana 1. Zapraszamy!