Oddział – Wrocław – B2B Okna Dachowe

Wrocław, ul. Opolska 182

ul. Opolska 182
52-014 Wrocław

sklep@renowa24.pl

tel. 571 571 542

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 8:00 – 16:00
sob.: nieczynne

Wrocławski dział B2B specjalizujący się w sprzedaży okien dachowych to eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Składa się on ze specjalistów, którzy pomagają firmom w zakupie okien. 

Został on stworzony z myślą o: 

– hurtownikach; 
– dekarzach; 
– firmach budowlanych;
– deweloperach.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę?

Eksperckie doradztwo – zespół składający się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pasją doradzają i dopasowują idealne rozwiązania dla biznesu. 

Renoma i jakość – wysokie stany magazynowe i współpraca z wiodącymi dostawcami okien dachowych na polskim rynku, co gwarantuje produkty najwyższej klasy, m.in. VELUX, FAKRO, ROTO, ROOFLITE, OKPOL, SKYFENS czy marka własna MAGNETIC NEO.

Osobisty opiekun – podejście do Klienta. Dedykowany opiekun, który będzie towarzyszyć Klientowi na każdym etapie współpracy. 

Korzystne warunki zakupowe – konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne rabaty. Ponadto darmowy transport przy określonym minimum logistycznym. 
Decydując się na współpracę z działem sprzedaży hurtowej okien dachowych, Klient stawia na sprawdzonego i doświadczonego partnera biznesowego, który zawsze będzie służyć mu wsparciem i pomocą.