Oddział – Wrocław – E-COMMERCE B2C (sprzedaż detaliczna)

Wrocław, ul. Opolska 182

Informacje o oddziale

ul. Opolska 182
52-014 Wrocław

sklep@renowa24.pl

tel. 571 571 542

DZIAŁ HANDLOWY

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 8:00 – 16:00
sob.: nieczynne

Oddział na mapie

Dział B2C koncentruje się na sprzedaży detalicznej, dostarczając indywidualnym Klientom szeroką gamę materiałów budowlanych i wykończeniowych. 

W asortymencie sklepu Renowa24.pl można znaleźć: 

– okna dachowe; 
– kołnierze do okien dachowych;
– rolety, markizy, moskitiery;
– schody strychowe;
– systemy kominowe;
– styropiany;
– tynki i grunty;
– narzędzia;
– farby.

Renowa24 ma wieloletnie doświadczenia w sprzedaży detalicznej. Doradcy cechują się ogromną wiedzą i profesjonalizmem. Atutem sklepu są duże stany magazynowe i dostępność topowych produktów. Renowa24.pl to sklep online oferujący dostawę na terenie całej Polski, a także Unii Europejskiej. Można skorzystać z przesyłki kurierskiej lub paletowej albo odebrać swoje zamówienie osobiście w jednym z oddziałów. Wyróżnikiem sklepu jest darmowa dostawa na terenie kraju dla okien dachowych lub przy spełnieniu minimum logistycznego na 2000 zł. Renowa24.pl to intuicyjny sklep online oferujący szeroki wybór form płatności, od tradycyjnego przelewu bankowego, poprzez płatności kartą, blikiem, płatności odroczonych lub ratalnych. Renowa24 specjalizuje się w dostarczaniu materiałów budowlanych i wykończeniowych dla Klientów indywidualnych.

Szerokość oferty, duża dostępność towaru, elastyczność w obsłudze i profesjonalne doradztwo – to wszystko znajdziesz w sklepie z materiałami budowlanymi Renowa24.pl