Sil-Pro

[wpseo_breadcrumb]

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju materiałów budowlanych. Pochodzą one od renomowanych wytwórców, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi bloczki silikatowe firmy SIL-PRO. Jest to przedsiębiorstwo założone w 2009 roku, które w swojej pracy korzysta ze sprawdzonych procesów wytwórczych. Daje to pewność, że produkowane akcesoria charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Przedsiębiorstwo SIL-PRO posiada rozbudowany park maszynowy, a kadra doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników powoduje, że wytwarzane produkty są wyrabiane zgodnie ze sztuką. Procesy, jakie są prowadzone w przedsiębiorstwie to między innymi formowanie bloczków pod ciśnieniem, a także hartowanie, które zapewnia ich wysoką wytrzymałość na uszkodzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb.