Balex Metal

[wpseo_breadcrumb]

Oferujemy dachy i rynny polskiego producenta Balex Metal. Firma cieszy się uznaniem na rynku budowlanym, dostarczając wysokiej jakości produktów w wersji standard lub premium. Wśród artykułów można znaleźć między innymi dachówkę:

  • krawędziową
  • modułową
  • panel na rąbek.

Wszystkie typy pokrycia sprawdzą się zarówno w zabudowie jednorodzinnej, jak i w przypadku budynków handlowo-usługowych lub rolnych.

Dobrym uzupełnieniem i wykończeniem takiej instalacji będzie odpowiednio dobrany system rynnowy, który odprowadzając wodę z opadów atmosferycznych, skutecznie zabezpieczy elewację. W ofercie firmy Balex Metal dostępne są dwie wersje produktu. Wijo to linia, której elementy wykonane są ze stali i pokryte wysokiej jakości powłokami poliestrowymi. System jest łatwy w montażu i niezawodny. Zenit to typ premium, na który producent udziela aż 40-letniej gwarancji. Obustronne pokrycie części powłoką poliuretanową zapewnia w tym wypadku niezwykłą trwałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych. Idealnie spasowane elementy systemów rynnowych z dachem, pozwalają na szybki montaż i brak konieczności instalowania dodatkowego uszczelnienia.