Brata

[wpseo_breadcrumb]

Proponujemy systemy kominowe polskiej marki z wieloletnim doświadczeniem. Firma Brata posiada certyfikaty CE oraz Niemieckiego Instytutu Budowlanego, a kluczem do jej sukcesu jest nieustanna praca nad rozwojem i ulepszeniami sprzedawanych produktów. Uzyskiwanie kolejnych patentów świadczy o tym, że firma dąży do budowania nowoczesnych i solidnych rozwiązań wentylacyjnych, które będą służyć użytkownikom przez lata.

Brata Systemy Kominowe to producent, który korzysta z najwyższej jakości materiałów. Obudowy Keramax cechuje wysoka odporność ogniowa, a ich budowa pozwala na pełne ocieplenie konstrukcji ceramicznej i odpowiednią wentylację. W ofercie można znaleźć kominy hybrydowe z dwoma kanałami do obsługi dwóch kotłów lub pojedyncze do wybranego rodzaju paliw. Szeroki asortyment pozwala dobrać odpowiedni system odprowadzania spalin do ich temperatury (60, 200 czy nawet 600oC). Do każdego zestawu dołączona jest instrukcja montażu i film instruktażowy na DVD.

Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą pustaków wentylacyjnych i akcesoriów firmy Brata. W ofercie można znaleźć m.in. specjalistyczne zaprawy, cokoły czy płyty wspornikowe.