Budujesz? Remontujesz? Adaptujesz poddasze? Czytaj naszego bloga, gdzie podpowiadamy jakie materiały, jaką chemię budowlaną, jakie produkty i rozwiązania, jakie marki produktów budowlanych najlepiej wybrać.

Budowa domu lub remont wymaga od właściciela nie tylko odpowiedniej wiedzy, ale także pozyskania odpowiednich materiałów budowlanych. Skoro tutaj trafiłeś oznacza to, że szukasz zarówno jednego, jak i drugiego. AB Bechcicki, jako największy dystrybutor  z wieloletnim doświadczeniem, jest w stanie Ci pomóc. Prezentowany blog ma na celu przekazanie czytelnikom i klientom informacji dotyczących oferowanych produktów, a także najnowszych technologii wykorzystywanych w budownictwie.

 

Miejsce, w którym właśnie się znajdujecie będzie skarbnicą wiedzy dla inwestorów indywidualnych, a także wykonawców ceniących sobie naszą firmę, dla których liczy się wysoka jakość produktów, a także rozwiązania zapewniające trwałość całej inwestycji.

Na blogu będziemy prezentować informacje na temat nowinek technologicznych, nowych produktów i technologii, w jakich mogą zostać użyte.

Dlaczego warto koncentrować się jedynie na materiałach budowlanych wysokiej jakości?

Budowa domu, remont i wyposażenie mieszkania wymaga od właściciela posiadania nie tylko niezbędnej wiedzy, ale również określonych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Chcąc, aby budynek i jego wnętrza przetrwały bez szwanku przez wiele lat, poszukuje produktów trwałych i odpornych na uszkodzenia i niekorzystne warunki atmosferyczne. Nie ma się czemu dziwić, nikt z nas nie chce kupować surowców, które w krótkim czasie ulegną degradacji. Warto mieć to szczególnie na uwadze, nabywając materiały budowlane, które mają kontakt ze środowiskiem zewnętrznym, które nie zawsze jest dla nich sprzyjające — deszcze śnieg wiatr — te i inne anomalia pogodowe mogą spowodować, że mogą stracić na jakości. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby oferowany asortyment był przechowywany w warunkach, które nie grożą zawilgoceniem i pojawieniem się innych szkód, które mają wpływ na późniejszą eksploatację materiału.

Zdajemy sobie także sprawę z tego, że wiele osób zadaje sobie pytanie — gdzie kupić tanie materiały budowlane? Wiemy, że życie jest coraz droższe i wielu naszych klientów zaciąga kredyty, aby móc wybudować dom, w którym będą mogli spokojnie mieszkać ze swoją rodziną. Dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i oferujemy atrakcyjne ceny, na każdą kieszeń.

Kim jest AB Bechcicki?

Historia firmy rozpoczęła się 22 lata temu, kiedy to właściciele postanowili stworzyć miejsce dla zwykłych ludzi potrzebujących wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych, a także dobrego słowa i potwierdzenia, że budowa domu w tak trudnych czasach jest słusznym krokiem. Czas, który istniejemy na rynku budowlanym sprawił, że staliśmy się czołowym dystrybutorem materiałów budowlanych, któremu zaufali najbardziej wymagający klienci. Zapotrzebowanie na wysokiej jakości rozwiązania sprawiły w całym kraju, że obecnie posiadamy 19 oddziałów i zatrudniamy prawie 500 pracowników. Całą pracę, jaka została włożona w rozwój przedsiębiorstwa, wykonaliśmy z myślą o naszych klientach — ludziach, którzy potrzebują rzetelnych porad i materiałów pozwalających stworzyć im wymarzony dom.

Jako jeden z największych dystrybutorów w Polsce, zaopatrujemy hurtownie, sklepy, składy budowlane, a także klientów detalicznych zajmujących się profesjonalnie budową i wykańczaniem wnętrz. Dostarczamy materiały na  duże inwestycje, dla deweloperów oraz inwestorów instytucjonalnych. Z naszych usług chętnie korzystają także rozmaite zakłady przemysłowe i produkcyjne. Pomimo że hurtownia kojarzy się jedynie z dostarczaniem asortymentu większym podmiotom, my dbamy o to, aby każdy, nawet klient indywidualny, który buduje dom, otrzymał to, czego potrzebuje w atrakcyjnych cenach.

Dlaczego korzystanie z naszych usług jest najlepszym rozwiązaniem?

Pomimo tego, że poznałeś nas powyżej, nadal zastanawiasz się, czy dobrze trafiłeś? Czy faktycznie jesteśmy hurtownią, w której otrzymasz fachową pomoc i produkty najwyższej jakości? Jeżeli masz wątpliwości, powinieneś poznać opinie naszych Klientów, którzy nawiązali z nami regularną współpracę.

Klienci, którzy wypowiadają się na nasz temat cenią nas za szeroką ofertę produktów, którą umieściliśmy w jednym miejscu. Współpracujemy z najlepszymi producentami polskimi i zagranicznymi, dzięki czemu wypracowaliśmy dla Was nie tylko możliwość dostarczenia materiałów pod wskazany adres bezpośrednio z ich magazynów, ale również atrakcyjne ceny.

Osoby, które zamawiają u nas między innymi materiały budowlane oraz wykończeniowe, mogą liczyć na indywidualne warunki handlowe — nie tylko w zakresie ceny, ale również dostępności określonych produktów.

Każdy klient, bez względu na to, czy zamawia materiały od wielu lat, czy trafił do nas po raz pierwszy, może liczyć na fachową pomoc  w zakresie doboru odpowiedniego asortymentu. Zatrudniamy ponad 400 ekspertów, którzy pomagają na miejscu, w naszych stacjonarnych oddziałach, jak również w terenie. Dokładnie tak — nasz specjalista może dojechać do Państwa i pomóc prezentując ofertę, ale co najważniejsze — wybierając najlepsze rozwiązanie.

Wielu naszych klientów, wypowiadając się o AB Bechcicki, bez wahania stwierdza, że jesteśmy idealnym partnerem biznesowym o ugruntowanej pozycji, który jest nie tylko profesjonalny w tym co robi, ale także pomocny, po prostu ludzki.

Nieustanny rozwój to nasze motto. Chcemy zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania, dlatego też cały czas śledzimy nowinki technologiczne, jakie oferują producenci materiałów budowlanych i wykończeniowych. Nie zapominamy także o ciągle zmieniających się przepisach budowlanych, które są determinantem zmian. Dzięki temu pozyskujemy cenną wiedzę, która pozwala nam nie tylko wprowadzać nowe rozwiązania, ale także na bieżąco informować naszych klientów o tym, co dzieje się w budowlanym świecie.

Wiedza i najlepsze produkty — to oferujemy

Mając na uwadze, że nasi klienci nie zawsze posiadają wszystkie informacje, chcemy Was zapewnić, że regularnie odwiedzając to miejsce, będziecie mogli poznać nie tylko najlepsze rozwiązania technologiczne, ale także uzyskać informacje o najlepszych materiałach budowlanych na rynku oraz nowoczesnych produktach budowlanych.

Mamy nadzieję, że wiedza, którą będziemy serwować w tym miejscu pozwoli Wam bez problemu przejść przez poszczególne etapy budowy, późniejszych remontów i modernizacji. A jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci, których w AB Bechcicki jest ponad 400, chętnie udzielą na nie odpowiedzi. Zaglądajcie także tutaj, gdzie postaramy się zamieszczać wartościowe artykuły dotyczące zarówno poszczególnych produktów znajdujących się w naszej ofercie, jak również możliwości ich zastosowania. Nie zabraknie również ciekawych wpisów aranżacyjnych i nowinek technologicznych.

Osoby, które liczą na wiedzę z zakresu zmian przepisów budowlanych także się nie zawiodą. Chcemy bowiem, abyście czuli, że to miejsce zostało stworzone z myślą o Was i o Waszych potrzebach. Już teraz zachęcamy do śledzenia kolejnych wpisów, które pojawią się niebawem. A jeśli jakiś temat zainteresuje Was szczególnie, a nie znajdziecie tutaj informacji na ten temat — piszcie śmiało! Rozwiejemy wszelkie wątpliwości.