Misją naszej firmy jest nie tylko dostarczenie Klientom wysokiej jakości materiałów budowlanych, ale również zadbanie, aby na twarzy każdego malucha z Domu Dziecka widniał uśmiech. W tym celu już po raz dwunasty zorganizowaliśmy coroczną akcję „Dzień dla Domu Dziecka”. To właśnie dzięki niej możemy zadbać, aby najmłodsi mogli bawić, rozwijać i uczyć się w komfortowych oraz bezpiecznych warunkach każdego dnia. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się, na czym polega całe wydarzenie oraz jak mogą Państwo jeszcze pomóc, zachęcamy do dalszego czytania!

Na czym polega akcja?

AB Bechcicki każdego roku już od dwunastu lat organizuje akcję „Dzień dla Domu Dziecka” – w tym roku przypadała ona na 14 maja 2019. Tego dnia sprawdziliśmy, który z Oddziałów naszej firmy posiadał najwyższą sprzedaż i przekazaliśmy 1% od wartości jego obrotu do najbliższego Domu Dziecka. Nie byłoby to możliwe bez Państwa pomocy! Dzięki złożeniu wielu, dużych zamówień znacząco pomogli Państwo jednej z placówek, podarowując uśmiech na twarzach dziesiątek maluchów!

Co zyskują najmłodsi?

Przekazywany przez nas 1% od wartości obrotu Oddziału, który wyróżnił się najwyższą sprzedażą może pomóc Domu Dziecka na wielu płaszczyznach. Od tych najbardziej podstawowych, jak wyremontowanie części budynku, które tego wymagają, po dostarczenie mebli oraz innych elementów wyposażenia. Oprócz tego maluchy zyskują między innymi zabawki, odzież oraz codzienne produkty, które znacząco podwyższą komfort ich życia. Dodatkowo otrzymają, oczywiście, otuchę – że o nich wszyscy pamiętamy, kochamy je i chcemy dla nich wszystkiego najlepszego.

Jak można pomóc po akcji?

Choć tegoroczne wydarzenie już się zakończyło, możemy Państwa zapewnić, że zorganizujemy je ponownie w 2020 roku. Jednak nie muszą Państwo czekać na „Dzień dla Domu Dziecka” – zachęcamy do skontaktowania się z placówkami znajdującymi się w okolicy już dziś i dowiedzenia się, w jaki sposób mogą Państwo im pomóc. Czy to poprzez dostarczenie odzieży, czy przekazanie dotacji na ten szczytny cel. Nawet najmniejszy gest może wiele zmienić.