Od września bieżącego roku nasi klienci mają możliwość rozłożenia płatności w czasie! 

Jest to niewiarygodnie szybka i wygodna opcja. W sytuacjach, kiedy klient nie może pozwolić sobie na zakup towaru od razu za pełną kwotę, to nie powinien obawiać się skorzystania z płatności ratalnej – jest całkowicie bezpieczna.

Wszystkie formalności z bankiem załatwiane są online. Cały proces odbywa się bez potrzeby wychodzenia z domu, czy wizyty w Banku. Ponadto, aby taki kredyt otrzymać wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty bądź paszport. W przypadku obcokrajowców jest to również karta pobytu/ zgoda na pobyt tolerowany oraz dokument potwierdzający prawo pobytu na terenie RP.

Zakupy na raty możliwe są na produkty od 300 zł do maksymalnie 20.000 zł.

Aby ułatwić klientom spłatę kredytu, Bank umożliwia jego rozłożenie w czasie od 3 do nawet 48 miesięcy! 

Świetnym udogodnieniem jest również kalkulator ratalny, który umieszczony jest na karcie każdego produktu. Dzięki niemu na podstawie wybranej ilości rat i wielkości wpłaty własnej, można samemu obliczyć orientacyjną wysokość miesięcznej raty.

Więcej informacji na temat procesu zawarcia umowy kredytowej znajdziesz na stornie naszych sklepów w zakładce  https://renowa24.pl/Zakupy-na-raty-cabout-pol-238.html Wygodne raty online.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z pobraniem kredytu zachęcamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu!