Leier

[wpseo_breadcrumb]

To renomowana marka, która zdobyła uznanie wśród profesjonalistów z branży budowlanej. Wszystko to dzięki wysokiej jakości materiałom, które sprawdzają się w każdych warunkach. Współpraca z hurtownią AB Bechcicki pozwala na jeszcze szerszy dostęp do wysokiej klasy materiałów Leier, co umożliwia realizację nawet najbardziej wymagających inwestycji. Ofertę kierujemy do indywidualnych klientów oraz przedsiębiorstw, dostarczając produkty niezbędne do realizacji różnej gamy projektów budowlanych.

Leier w ofercie hurtowni AB Bechcicki

W ofercie znajdziesz m.in. pustaki szalunkowe, które są niezastąpione przy budowie murów fundamentowych, nośnych oraz oporowych. Dodatkowo, firma Leier specjalizuje się w produkcji prefabrykowanych ścian zespolonych, które są połączeniem nowoczesnych technologii i solidnej konstrukcji żelbetowej. Nie można pominąć również systemów kominowych, które są kluczowe dla efektywnego odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych.

Dzięki tak szerokiemu asortymentowi, klienci odwiedzający hurtownię AB Bechcicki znajdą produkty odpowiednie dla swoich potrzeb budowlanych!