Wykonawco trwa 6 edycja programu Mistrzowie Izolacji ISOVER. Zapraszamy do udziału również klientów Ab Bechcicki. Program trwa od 1 października 2017 r. do 30 września 2018 r. zbieraj etykiety z premiowanych produktów. Zasada jest prosta 1 etykieta = 1 punkt. Do produktów premiowanych zaliczają się następujące produkty ISOVER wyprodukowane od 1 stycznia 2016 roku: Super-Mata Plus, Super-Mata, Profit-Mata, Uni-Mata Plus, Uni-Mata, Vario, Renover, gdzie każdy posiada Naklejkę Promocyjną.
Jak wziąć udziała w programie? Wejdź na stronę www.mistrzowieizolacji.pl. Wypełnij krótki formularz rejestracyjny. Już po chwili będziesz mógł zalogować się na swoje konto w programie i sprawdzić, jakie korzyści czekają na Ciebie.

Z okazji 25-lecia ISOVER nagroda główna o wartości 2500 zł brutto to wyjazd na rafting z ISOVER lub nagroda rzeczowa do wyboru.
Oprócz nagrody głównej do wygrania jedna ze 100 nagród w 6 kategoriach: elektronika, sprzęt agd, sport, cztery kółka, premium i praca. W kategorii praca aż 40 atrakcyjnych nagród oraz bony na paletę wełny Super-Mata Plus oraz folię Vario XtraSafe.

Organizatorem programu jest ISOVER światowy lider wśród producentów wełny mineralnej szklanej i skalnej.