Wysoka jakość i możliwość dopasowania ich do wielu typów okien — tak można mówić o markizach oraz roletach wewnętrznych i zewnętrznych Altaterra, które od niedawna pojawiły się w ofercie AB Bechcicki.

Rozwiązania oferowane przez wspomnianego producenta to ukłon w stronę tych z Klientów, którym zależy na produktach wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, które pozwalają stworzyć komfortowe, bezpieczne i użyteczne poddasza, Altaterra zyskała ogromną popularność. Markizy, a także rolety wewnętrzne i zewnętrzne dedykowane są oknom dachowym takich marek jak np.: MAGNETIC,  DAKEA, czy DAKSTRA.

Decydując się na produkty Altaterra, Klient może liczyć na innowacyjne techniki produkcyjne, dzięki którym może otrzymać nowoczesne produkty dopasowane do swoich potrzeb.

Markizy na okna dachowe oraz rolety są idealnym rozwiązaniem dla wymagających Klientów, którym zależy na doskonałej funkcjonalności produktu, a także łatwym montażu i możliwości dopasowania go do rozmaitych modeli okien dachowych. Dzięki temu właściciele domów zyskują nie tylko oszczędności, ale także możliwość komfortowego użytkowania poddasza, co jest niezwykle cenne po ciężkim dniu pracy lub w upalne dni.