Z biegiem lat ludzie coraz bardziej są świadomi swoich wyborów i jakości kupowanych produktów. Moda na produkty, które przyczyniają się do ochrony środowiska stale się rozwija. W tej sytuacji konieczne jest szybkie przystosowanie się do pojawiających się zmian. Społeczeństwo nieprzerwanie dąży do polepszenia jakości swojego życia , stawiając na praktyczne i wygodne rozwiązania

Głównym celem firmy VELUX jest ochrona środowiska.  Jako jedna z najszybciej rozwijających się firm,  przedstawia kolejne innowacyjne rozwiązanie – okna dachowe Standard PLUS

  • obrotowe
  • drewniane
  • otwierane od góry albo od dołu
  • wyposażone w 3-szybowy pakiet szybowy

 

Wysoka energooszczędność i powłoka łatwo zmywalna na szybie zewnętrznej to tylko jedne z wielu ich zalet. Okna z szybą 64 będą świetnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających użytkowników. Redukcja hałasu zewnętrznego, szumu deszczu oraz stała wentylacja przy zamkniętym oknie to duży plus podczas pracy, nauki czy wypoczynku po ciężkim dniu. 

Dzięki wysokiej 3.  klasie odporności na uderzenia i zabezpieczenie przed otwarciem przez dzieci czy silny wiatr, z oknami – – 64 można czuć się wyjątkowo bezpiecznie!

Drewno z którego wykonywane są produkty marki VELUX w 98% pozyskiwane jest z certyfikowanych zrównoważonych lasów. Każda z fabryk może pochwalić się certyfikatem FSC/ PEFC, co ma ogromne znaczenie dla gospodarki leśnej.

Okna dachowe z szybą 64 to wysoki komfort życia, na który pozwolić sobie może każdy z nas!