Tynk nanosilikonowy Arsanit

Firma Arsanit wprowadziła do swojej oferty produktowej nowy tynk, dzięki któremu inwestor jest w stanie idealnie wykończyć ścianę. Tej nowości nie mogło zabraknąć także w ofercie AB Bechcicki.

Nowoczesna nanotechnologia, w której stworzono THERMATynk nanoSN powoduje, że produkt jest nie tylko trwały, ale także atrakcyjny wizualnie. Po nałożeniu na ścianę można stworzyć dowolną strukturę, np. drewna, czy tynku betonowego i tym samym nowocześnie wykończyć wnętrze.

Odpowiednia warstwa wierzchnia to nie tylko pięknie wykończona ściana, ale także skuteczna ochrona przed uszkodzeniami, mikroorganizmami, a także glonami i grzybami.

THERMATynk nanoSN ma drobnoziarnistą strukturę, która przy użyciu różnorodnych narzędzi, pozwala stworzyć niebanalną ścianę, która będzie zachwycała przez wiele lat.

Dzięki THERMATynk nanoSN wykończenie fasad nie musi być nudne. Jeśli właścicielowi budynku nie podoba się klasyczny “baranek”, dzięki temu produktowi raz na zawsze może z niego zrezygnować.

Odporna na uszkodzenia i niekorzystne warunki atmosferyczne powłoka to znak rozpoznawczy THERMATynk nanoSN. Użytkowników może także cieszyć fakt, że na rynku pojawił się produkt, który z powodzeniem można zastosować zarówno na zewnętrznych, jak i wewnętrznych ścianach.