Nowe produkty Velux

Firma Velux wciąż się rozwija, dostosowując swoją ofertę produktową do coraz większych oczekiwań klienta. Tym razem przekonfigurowała ofertę na wiosnę 2017 i zapoczątkowała nowy trend w stolarce okiennej, wprowadzając na rynek okien dachowych nowoczesne, energooszczędne rozwiązania.

Wszystko wskazuje na to, iż tej zimy każdy może liczyć na przyjemne ciepło we własnym mieszkaniu przy minimalnym zużyciu energii niezbędnej do jego mieszkania. Energooszczędne okna z pakietem trzy-szybowym to propozycja od firmy Velux, która rozszerzyła i udoskonaliła linię okien dachowych Standard Plus o 4 nowe modele.

Jeszcze cieplej, jeszcze taniej, jeszcze wygodniej

Nowe okna dachowe od Velux to modele GLL 1061 i GLU 0061 z górnym otwieraniem oraz GLL 1061 B i GLU S10002 z otwieraniem dolnym. Wyposażone są w pakiet 3-szybowy,  chroniący przed utratą ciepła z wnętrza budynku i napływem chłodnego powietrza. Parametry izolacyjne zostały poprawione w wyniku innowacyjnej konstrukcji okna ThermoTechnology™ i dodatkowej uszczelki. Modele z górnym otwieraniem posiadają wygodny i praktyczny uchwyt, pozwalający na łatwe ich otwieranie i zamykanie. Z kolei okna otwierane od dołu polecane są do wyższego montażu, co może wynikać np. z obecności ścianki kolankowej.

Poznaj bliżej nowe rozwiązania Velux

Okna Standard Plus dostępne są w dwóch wariantach – wykonane z drewna sosnowego lub z drewna i poliuretanu. Obecność 3 szyb zwiększa nie tylko izolacyjność cieplną, ale też dźwiękową, co przekłada się na wyższy komfort codziennego użytkowania budynku, a przede wszystkim gwarantuje spokojny sen. Okna zostały przystosowane do każdych warunków pogodowych. Zintegrowana z uchwytem wentylacja umożliwia napływ świeżego powietrza nawet podczas zamkniętego okna. Dzięki temu powietrze jest filtrowane i oczyszczane, co ma kluczowe znaczenie dla zdrowia oraz dobrego samopoczucia domowników.

Nowe okna Standard Plus od Velux są już dostępne i w naszej ofercie. Konkurencyjne ceny i gwarancja ponadprzeciętnej jakości. Ciepło, cisza i estetyczny wygląd – poddasze z oknami Velux to poddasze, na którym odnajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.