Oddział – Poznań

Poznań, ul. Bukowska 8

Informacje o oddziale

ul. Bukowska 8
62-081 Wysogotowo k. Poznania

poznan@bechcicki.pl

tel. 61/ 847 42 90
fax 61/ 847 42 90 wew. 104

Dyrektor oddziału
kom. 533 598 356

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 7:00 – 16:00
sob. nieczynne

Oddział na mapie

Jako dostawca materiałów budowlanych musimy regularnie poszerzać zasięg naszych działań. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że każdy inwestor planujący inwestycje będzie w stanie się u nas zaopatrzyć. Dlatego jeden z naszych oddziałów AB Bechcicki zlokalizowany jest w Poznaniu, gdzie znajdziecie Państwo farby, lakiery, dachy, rynny, hydroizolacje, izolacje termiczne, komponenty drewnopochodne i wiele innych materiałów.

Pragniemy spełnić indywidualne potrzeby naszych klientów, dlatego są to produkty dostępne w różnorodnych wariantach. Farby oraz lakiery są zróżnicowane pod względem koloru, zaawansowania składu chemicznego i dodatkowych właściwości. Z kolei dachy, rynny, hydroizolacje, izolacje termiczne oraz komponenty drewnopochodne mają doskonałe parametry techniczne i wysoki poziom wykonania. Wybór tak szerokiego asortymentu z oddziału AB Bechcicki to gwarant pomyślnej realizacji nowych inwestycji — niezależnie od etapu przeprowadzanych prac.

AB Bechcicki — oddział w Poznaniu

Jesteśmy świadomi, że dla każdego inwestora czy specjalisty budowlanego, ogromne znaczenie mają bezproblemowe i szybkie zakupy. Dlatego klientów będących w Wielkopolsce zapraszamy do skorzystania z oferty oddziału AB Bechcicki funkcjonującego w obrębie tego województwa. To właśnie tam możecie Państwo zaopatrzyć się w dobre jakościowo i korzystne cenowo materiały budowlane. Z naszymi klientami chętnie dzielimy się specyfikacją techniczną i innymi szczegółami na temat oferowanych przez nas produktów.

Asortyment z naszej hurtowni pochodzi od znanych w branży producentów. Wśród nich warto wyróżnić takie marki jak m.in. Śnieżka, Atlas, Tikkurila, Altax i Henkel. Dzięki temu możemy zagwarantować, że w naszym oddziale proponujemy jedynie sprawdzone i dobre jakościowo materiały budowlane. To pewność, że zakupione wyroby sprawdzą się niezależnie od etapu realizowania nowej inwestycji. Co więcej, profesjonalna obsługa zawsze jest gotowa wesprzeć Państwa w wyborze najodpowiedniejszego rozwiązania w najkorzystniejszej cenie. Jesteście Państwo zainteresowani? Zapraszamy na ul. Bukowską 8!