Oddział – Głogów

Głogów, ul. Sikorskiego 44

ul. Sikorskiego 44
67-200 Głogów

glogow@bechcicki.pl

tel. 76/ 834 10 08

Dyrektor oddziału
kom. 694 412 611

Godziny otwarcia:
pon.- pt. 7:00 – 17:00
sob. nieczynne

Jesteśmy miejscem, które każdego dnia dostarcza różnorodne komponenty konstrukcyjne przeznaczone dla wielu branż. Z tego powodu, realizując nowe zlecenie lub przeprowadzając remont, warto zapoznać się z ofertą naszych sklepów, ponieważ cieszą się one zaufaniem naszych klientów oraz wszechstronnym asortymentem renomowanych marek.

Nasza hurtownia budowlana w Głogowie oferuje sprawdzone materiały budowlane, których jakość znana jest już mieszkańcom tego miasta. Wszystko dzięki współpracującym z nami producentom — to właśnie oni dostarczają nam najnowsze rozwiązania, które spełniają zarówno duże, jak i małe potrzeby budowlane.

Skład AB Bechcicki – prosty sposób na trudne prace

Naszym zadaniem było stworzenie miejsca, które pomogą Ci zrealizować wszystkie plany wykończeniowe. W związku z tym w hurtowni budowlanej znajdziesz podstawowe artykuły konstrukcyjne, materiały do ocieplenia, różnokolorowe farby, lakiery do malowania i wiele innych. Rozejrzyj się, a jeśli masz problem ze znalezieniem konkretnej rzeczy, to daj nam znać — nasi fachowcy ze sklepu chętnie Ci pomogą!