Oddział – Wrocław – Hurt – Opolska

Wrocław, ul. Opolska 182

Informacje o oddziale

ul. Opolska 182
52-014 Wrocław

wroclaw@bechcicki.pl

tel. 71/33 52 450
tel. 71/ 33 52 400

fax 71/33 52 459

Dyrektor Oddziału
kom. 666 030 728

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 8:00 – 17:00
sob.: nieczynne

Oddział na mapie

Niezależnie od rodzaju inwestycji, najważniejszy jest wybór odpowiednich materiałów budowlanych. Ważne jest też, by wszystko, co niezbędne, można było kupić w jednym miejscu, zwłaszcza jeśli zależy Państwu na czasie. Dlatego mając na uwadze Państwa potrzeby i wymagania, zadbaliśmy, by dachy, rynny, farby, lakiery, izolacje termiczne i inne wyroby dostępne były w oddziale AB Bechcicki we Wrocławiu. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Oferowane przez nas produkty są dostępne w różnych wariantach. Mają one różne parametry oraz właściwości, co pozwala dostosować materiały budowlane do własnych preferencji. Różnorodność wyboru to również różnorodność cenowa, dlatego zapewniamy, że w hurtowni AB Bechcicki zaopatrzycie się Państwo we wszystko, co niezbędne, odpowiednio do budżetu. Warto też dodać, że różne warianty izolacji, dachów, rynien, farb, lakierów i innych wyrobów mogą Państwo dopasować do konkretnego zastosowania i sytuacji – zgodnie ze specyfiką realizacji.

AB Bechcicki — zadbaj o pomyślną inwestycję

Nieprawidłowy dobór materiałów to częsty błąd w branży budowlanej. Dlatego wybór sklepu, gdzie pomaga się klientom w wyborze odpowiednich produktów, ma kilka istotnych korzyści. W hurtowni AB Bechcicki z Wrocławia zapewniamy ekspercką pomoc i profesjonalne doradztwo przy zakupach. Dzięki specjalistycznemu wsparciu nie tylko zaopatrzycie się Państwo w odpowiednie wyroby, ale też zaoszczędzicie czas. Kontakt z naszymi fachowcami ułatwi także rozwiązanie ewentualnych problemów związanych z realizacją.

W naszej hurtowni oferujemy sprawdzone i dobre jakościowo komponenty, które dostarczyli nam cenieni na rynku producenci. To pewność, że wyremontowany lub nowo postawiony obiekt będzie pełnił swoją funkcję, a wyroby użyte w jego modernizacji bądź budowie nie stracą swoich właściwości oraz funkcjonalności z biegiem czasu. Nasza niezawodna obsługa pomoże Państwu wybrać materiały dostosowane do wymagań danej inwestycji. Sprawdźcie już teraz, co przygotowała dla Państwa hurtownia AB Bechcicki zlokalizowana w województwie dolnośląskim!