Inwestycja budowlana wiąże się z podjęciem wielu ważnych decyzji, które w późniejszym czasie mają znaczący wpływ na wieloletnie użytkowanie budynku. Decydując się na wysokiej klasy okna dachowe można zminimalizować zapotrzebowanie energetyczne budynku, a tym samym rachunki za energię cieplną i elektryczną. Co więcej, dobrze dobrane produkty są w stanie całkowicie zmienić poddasze. A my jako jeden z największych dystrybutorów i hurtowników okien dachowych i akcesoriów do okien dachowych coś o tym wiemy. Doradzając od wielu lat odpowiednie rozwiązania, jesteśmy w stanie dobrać dla Państwa wyjątkowe okna dachowe, rolety zewnętrzne i wewnętrzne, czy markizy, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Różnorodność ofert naszych partnerów pozwala na zaoferowanie Państwu rozwiązań najlepiej dopasowanych do charakterystyki budynku, jak również uwarunkować technicznych, które są tak samo ważne, jak komfort użytkowania. Okna dachowe i dedykowane im akcesoria są obecnie najchętniej wybieranym wariantem, jeśli inwestor chce doświetlić poddasze.

VELUX, FAKRO, ROOFLITE+, ROTO i – najszersza oferta na rynku

Jeżeli szukasz okien dachowych i dedykowanych im akcesoriów liczących się na rynku producentów, to doskonale trafiłeś. AB Bechcicki, jako autoryzowany dystrybutor zebrał w jednym miejscu produkty najwyższej jakości. Posiadamy najszerszą ofertę na rynku budowlanym. Na bogaty asortyment składa się tysiące produktów zebranych w jednym miejscu, co jest znacznym ułatwieniem dla Klientów, którym zależy szybkich i prostych zakupach pozwalających zamówić jednocześnie zarówno okna, jak i dedykowane im markizy, rolety zewnętrzne i wewnętrzne.

Decydując się na produkty znanych marek, nasi Klienci mogą liczyć na wytrzymałe rozwiązania, które z powodzeniem można wykorzystać nie tylko na dachach spadzistych, ale także płaskich.

Jakiej oferty spodziewać się po AB Bechcicki? Współpracujemy z największymi producentami okien dachowych, m.in.:

Klienci AB Bechcicki mogą także znaleźć w ofercie produkty marki własnej — MAGNETIC, dla której asortyment produkuje europejska firma — Altaterra, która należy do koncernu VKR będącego właścicielem największego producenta okien dachowych na świecie — firmy VELUX.

Oferta AB Bechcicki została przygotowana z myślą o osobach, którym zależy na różnorodności. Wśród produktów można odnaleźć:

Bogata oferta okien dachowych, a także dbałość o komfort Klientów spowodowały, że w naszym asortymencie można także znaleźć akcesoria do okien dachowych, m.in.:

Decydując się na produkty z naszej oferty kupujący ma możliwość wyboru asortymentu sterowanego zarówno ręcznie, jak i elektrycznie. Do oferty wprowadziliśmy także produkty sterowane solarnie. Jest to rozwiązanie stosowane coraz chętniej nie tylko ze względu na wygodę użytkowania okien dachowych, ale także możliwość oszczędności. System solarny ładuje się bowiem dzięki promieniom słonecznym, nawet jeśli dzień jest pochmurny. Co więcej, pojemne i wytrzymałe akumulatory pozwalają na jednym ładowaniu otwierać i zamykać okno kilkadziesiąt razy.

AB Bechcicki zadbał o to, aby każdy jego Klient otrzymał produkt, który w 100% sprosta jego oczekiwaniom. Bliska współpraca z producentami okien sprawia, że każdy produkt jest dostępny od ręki, dzięki czemu maksymalnie skraca się czas oczekiwania na zamówiony produkt. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy mógł otrzymać produkt, który przez wiele lat będzie spełniał jego oczekiwania, a także wpisze się w trendy i będzie zgodny z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego.

AB Bechcicki jest właścicielem 21 oddziałów, a także sklepu internetowego, co sprawia, że możecie Państwo zaoszczędzić cenny czas, posiada także platformę B2B, gdzie klienci hurtowi (dealerzy, dystrybutorzy, dekarze, wykonawcy, deweloperzy) mogą dokonać zakupu okien. Propozycje rozmaitych marek sprawiają, że bez problemu można je porównać i wybrać tę, która najlepiej spełnia Wasze oczekiwania.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednie rozwiązania, zarówno jeśli chodzi o okna, jak i dedykowane im akcesoria. Z nami stworzycie komfortowe poddasze, będące oazą spokoju i relaksu.

Klientów indywidualnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego renowa24.pl!

Kliknij i sprawdź naszą ofertę okien dachowych:

https://renowa24.pl/pol_m_Okna-dachowe-3262.html

Kliknij i sprawdź naszą ofertę do akcesoriów dachowych:

https://renowa24.pl/pol_m_Akcesoria-do-okien-3957.html

Hurtownie zapraszamy na platformę www.b2b.bechcicki.pl, gdzie każdy odbiorca hurtowy może zakupić okna i akcesoria dachowe