Polityka prywatności

[wpseo_breadcrumb]

Witamy na stronie internetowej www.bechcicki.pl należącej do AB Bechcicki Sp. z o.o z siedzibą we Wrocławiu, ul. Opolska 182, 52-014 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Wrocław Fabryczna, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000137359, posiadająca NIP 886-20-35-526 oraz kapitał zakładowy w wysokości
2 000 000,00 PLN.

Na niniejszej stronie wyjaśniamy Państwu obowiązujące w AB BechcickiSp. z o.o. (dalej AB Bechcicki) zasady przetwarzania wszelkich informacji, jakie Użytkownik może nam udostępnić podczas korzystania z naszej strony internetowej.
AB Bechcicki informuje, że przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności Użytkowników odwiedzających serwisy w domenie www.bechcicki.pl a przetwarzanie danych pozyskanych od Użytkowników odbywać się będzie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodnie z obowiązującymi w AB Bechcicki zasadami bezpieczeństwa i poufności.

Na niniejszej stronie Użytkownikznajdzie podstawowy opis produktów i usług, może dowiedzieć się o możliwościach zatrudnienia lub też np. otrzymać najnowsze informacje oraz oferty. Przedstawiona na stronie internetowej oferta, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.