Solbet

[wpseo_breadcrumb]

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju materiałów budowlanych i nie tylko. Nadają się one idealnie do budowy murów i kominów. Wszelkie wykorzystywane przez nas materiały pochodzą od znanych i renomowanych wytwórców, dzięki czemu odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi. W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z grupą SOLBET. Jest to jeden z liderów w branży i największy producent betonu komorowego w Polsce. Firma od niemal 70 lat nieustannie udoskonala swoje procesy wytwórcze, co sprawia, że jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Grupa SOLBET posiada swoje zakłady produkcyjne na obszarze całej Polski. Potwierdzeniem znakomitej jakości produktów było zdobycie Godła Promocyjnego “Teraz Polska” oraz Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty grupy SOLBET. Nowoczesne zaplecze maszynowe powoduje, że wytwarzany beton komórkowy odznacza się znakomitą jakością.