Tikkurila

[wpseo_breadcrumb]

Nasza hurtownia zajmuje się dystrybucją materiałów, farb i lakierów skandynawskiej firmy Tikkurila od lat znanej i cenionej na polskim rynku za swoją jakość oraz trwałość. Szeroka gama odcieni oraz intensywność barw dają efekt niesamowitego krycia, odpowiadającego potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma zapewnia ogromny wybór farb zewnętrznych do pokrywania powierzchni metalowych, drewnianych oraz kostek brukowych i farb wewnętrznych do malowania pokoi, ale także łazienek i kuchni czy wybranych elementów wyposażenia – okien, drzwi lub futryn. W ofercie znajdą Państwo także tapety oraz wysokiej klasy akcesoria malarskie, które usprawnią wszelkie prace remontowe.

W trosce o zadowolenie klientów, marka Tikurrila reprezentuje świadome podejście do prowadzenia biznesu w dzisiejszych czasach i może pochwalić się rekomendacją Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Firma została też wyróżniona certyfikatem EU Ecolabel. Przyznano jej także miano producenta, który wykorzystuje minimalną zawartość lotnych związków organicznych.